VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Hortum Kelepçesi üretiminde Türkiye’de sektörünün merkezi olarak zirvenin ev sahibi olmaktır. Dürüst ve yeni bir hizmet anlayışı ile devamlılığı hedefleyen, uluslararası platformlarda Türkiye’nin üretim ve ihracat gücüne değer katacak bir yapıya ulaşmayı amaçlıyoruz. Misyon-Vizyon politikamıza bağlı olarak kurumumuzu aynı kurallar ve hedefler içerisinde yapılandırıyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, faaliyette bulunduğumuz sektörde karşımıza çıkan ya da çıkabilecek tüm zorlu koşullara rağmen, iş ve ürün kalite çizgimizi bozmadan, müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer katabilmektir. Doğru bir Misyon-Vizyon politikası uyguladığımızı görerek, hedeflerimize yine bu misyon-vizyon sınırları içerisinde yorulmadan koşuyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Kalitemiz önceliğimizdir.
Kendimizi yenileyerek sürekli geleceğe hazırlanırız.
Yeniliğin peşini bırakmadan, müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi gözlemleriz.
Birlik ve beraberlik içinde çalışırız.
İşinizi severek yaparız.
Tüm zorlukları göğüsler, yorulmadan çalışırız.

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin, Hortum Kelepçesi üretiminde en genç markalarından biri olarak, bitmeyen enerjisiyle sektörde kısa sürede ilk sıralarda yer almayı başardık.
Hortum Kelepçesi üretiminde uluslararası platformlarda yöneticiliğini ve kuruculuğunu yapmış 35 yılı aşkın tecrübesi olan profesyonel bir ekip tarafından yönetilen üretim hattımız, her geçen gün yenilenen teknolojisi ve yeni eklenen ürünleriyle sektöre hizmet vermektedir.

NİÇİN BİZ?

Sektörün merkezi olabilmeyi amaçlayan bir marka olarak, ürettiği Hortum Kelepçeleri ile kaliteden ödün vermeden müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemektedir. Kazan-Kazan felsefesini prensip edinerek hem müşterilerinin hem de kendisinin kazancını karşılıklı olarak düşünmektedir. Kontrollü büyüyerek üretim devamlılığını sağlayıp pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi ve müşterileriyle uzun soluklu ticaret yapabilmeyi amaç edinmiştir. Müşterilerinin kazanmadığı, pazarın dengelerinin korunmadığı, yenilenmeye açık olmayan bir ticaret, ticaret değildir.

IMG_3491 kopya2