Otomotiv Sektörü

R&B kelepçeleri otomotiv sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır. Araba iklimlendirme sistemleri, fren sistemleri, motor ekipman bağlantı hortumları ve yakıt hortumlarının bağlantı noktalarında R&B kelepçeleri uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.

Beyaz Eşya

Belli bir basınca sahip sıcak ve soğuk su giriş bölgeleri ile atık su tahliyesi için kullanılan tüm hortumların sızdırmazlığının sağlanması için R&B hortum kelepçeleri kullanılmaktadır.

Sulama Sistemleri

Akıllı ve teknoloji ağırlıklı sulama sistemlerinde R&B hortum kelepçeleri sizlere çözümler sunmaktadır. Zor dış ortam şartlarına dayanıklılığı ve sızdırmazlığı sağlayan yapısı ile sulama sistemlerinizin güvenle kullanımını sağlar.

İnşaat Sektörü

İnşaat sektöründe ısıtma, soğutma, su ve elektrik altyapılarında hortum kelepçeleri kullanılmaktadır. Sektörün öncü kuruluşlarının projelerinde yer alan R&B kelepçeleri, özellikle sabitleme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yüksek kalite ve uzun ömürlü ürünleri ile inşaat projelerinin destek elemanlarından birisidir.

Sinyalizasyon Sistemleri

Trafik ışı ve çevre aydınlatma sistemlerinde R&B kelepçeleri tercih edilmektedir. Dış çevre koşullarına maruz kalan sinyalizasyon sistemlerinin sağlam ve dayanıklı olması için tercih edilen kelepçe markası R&B, en son teknoloji ile donatılmış üretim tesisimizde üretilmektedir.

Jeneratör Sistemleri

Üretim sonrası birçok sızdırmazlık testinden  geçerek müşterilere ulaştırılan R&B hortum kelepçeleri, doğalgazlı ve motorin yakıtlı jeneratör sistemlerinin motor bağlantı aksamlarındaki sızdırmazlığı sağlamak için kullanılmaktadır.

Otogaz Sistemleri

Sıralı sistem LPG sistemlerinde tehlike arz eden sızdırmazlığın sağlanması için doğru ve kaliteli hortum kelepçesi kullanılması gerekmektedir. Otogaz sistemlerinde, yakıt deposundan motor ve regülatör bölümüne kadar kullanılan tüm hortum bağlantılarında R&B hortum kelepçeleri kullanılmaktadır.

Güneş Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi sistemlerinde, solar sistem ile su tankı arasındaki  sıcak ve soğuk su giriş/çıkış hortumlarının ve borularının bağlantılarında sektör de kendini kanıtlamış dayanıklı R&B hortum kelepçelerimiz kullanılmaktadır.

Hırdavat

R&B hortum kelepçeleri yıllık 1.000 ton üretim kapasitesi ile hırdavat sektörünün ihtiyaç duyduğu miktarı karşılarken, ihracat kapsamında birçok ülkeye de ihraç edilmektedir.

İş Makineleri

İş makinelerinde yakıt ve hidrolik sistemlerinde RB hortum kelepçeleri kullanılmaktadır. Enjeksiyon ve fren sistemlerinin yanında yağ ve yakıt taşıyan hortum ve boruların sızdırmazlığı için yüksek kalite uzun ömürlü RB hortum kelepçeleri hizmetinizdedir.

Tarım Makineleri

Tarım makinelerinde yakıt ve hidrolik sistemlerinde RB hortum kelepçeleri kullanılmaktadır. Enjeksiyon ve fren sistemlerinin yanında yağ ve yakıt taşıyan hortum ve boruların sızdırmazlığı için yüksek kalite uzun ömürlü RB hortum kelepçeleri hizmetinizdedir.

Tavukçuluk Sektörü

Tavukçuluk sektöründe RB hortum kelepçeleri kullanılmaktadır. Tavukların su ihtyaçlarının karşılanmasında kullanılan sulama sistemlerinin sızdırmazlığı için yüksek kalite uzun ömürlü RB hortum kelepçeleri hizmetinizdedir.